Handmade by Anna

Akcesoria papierowe

Handmade by Anna

O akcersoriach

Papier to moja miłość. To podstawa, z której można stworzyć tak wiele. Od wielu lat pasjonowały mnie wyroby wykonane z prostego materiału jakim jest papier. Zazwyczaj moje prace były prezentami dla rodziny, współpracowników i samej siebie, by uatrakcyjnić i pokolorować swoje życie.

Rosnące zainteresowanie innych osób, spoza grona najbliższych, zainspirowało mnie do większego pochylenia się nad papierem i możliwościami jakie daje.

Z chęci tworzenia, czasem zabicia wolnego czasu lub po prostu w wolnej chwili zaczęły powstawać kartki okolicznościowe, zaproszenia czy najprostsze albumy harmonijkowe, zwane jako jamniki.

Kto nie lubi papierowych dekoracji na Boże Narodzenie- gwiazd i innych akcesoriów rozświetlających nasze wnętrza i życie.

Jeżeli potrzebujesz kartki okolicznościowej, zaproszeń, pudełeczek na prezenciki dla gości, zawieszek/ tagów na prezenty, winietek na stół, zakładki do książki, ozdób choinkowych wykonanych z papieru, bądź papierowego albumu harmonijkowego na zdjęcia swoich pociech, trafiłeś w idealne miejsce. Przejrzyj to, co do tej pory zrobiłam by się zainspirować lub zamówić produkt.

Handmade by Anna

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!