Handmade by Anna

Personalizowane i klasyczne albumy na zdjęcia

Handmade by Anna

O albumach

Klasyczny album do wklejania zdjęć, czy też album personalizowany- opatrzony dodatkowymi informacjami wewnątrz takimi jak np. data, miejsce urodzenia, ślubu czy kartami do uzupełnienia od momentu urodzenia do osiągnięcia 1 roku życia- to albumy, które możesz u mnie znaleźć i zamówić.

Na okładce albumu personalizowanego znajduje się napis specjalnie przeze mnie zamówiony u zewnętrznego wykonawcy- tylko od Was i możliwości technicznej okładki zależy, co tam się znajdzie.

Sami decydujecie co chcielibyście zamieścić wewnątrz albumu. Czy to będzie pierwszy album dziecka, album upamiętniający zawarcie związku małżeńskiego, czy album rodzinny, w którym zachowacie wspomnienia minionego roku, najlepszych wakacji czy wymarzonej podróży.

Liczba kart w albumie personalizowanym ustalana jest indywidualnie. Natomiast klasyczny album zawiera z góry ustaloną liczbę czystych kart bez zadruku.

Album zawiera karty w gramaturze od 160g/m2 do 300g/m2 w wybranym kolorze z pięknymi pergaminowymi przekładkami, chroniącymi zdjęcia przez zabrudzeniem i sklejeniem.

Rozmiar kart to zazwyczaj A4 lub mniejszy według ustalenia.

Czas realizacji to zazwyczaj 3- 4 tygodnie. Musicie pamiętać, że wszystko począwszy od druku, złożenie, po sklejanie kart, oprawę w okładkę po malowanie pudełka na album wykonuje sama. Produkt wysyłam po tzw. „odpoczęciu”- wszystko musi wyschnąć od kleju na farbie i lakierze kończąc. Dlatego proszę abyście zawsze o tym pamiętali- albumu czy innego rękodzieła nie robi się z dnia na dzień- wszystko wymaga czasu, ponieważ jest to praca ręczna.

Handmade by Anna

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!