Handmade by Anna

Akcesoria szyte

Handmade by Anna

O akcersoriach

Szyję! Tak, szyję dzięki mojej kochanej Mamie, która kiedyś tak zarabiała na życie. To przy niej i szumie maszyny do szycia spędziłam swoje najmłodsze lata życia. Dźwięk maszyny do szycia sprawia, że robi się ciepło na sercu, a przed oczami przesuwają się obrazy z błogiego dzieciństwa.

Szyję dla siebie, mojego syna i mojego domu. Szyję torby na zakupy, woreczki wielorazowe dna pieczywo czy owoce, śniadaniówki, w których można zabrać ze sobą przepyszne śniadanie do pracy czy szkoły.

Uwielbiam eksperymentować z tkaninami, łączyć je i zszywać. Dlatego były również projekty dla małych i większych. Szycie sprawia mi wiele przyjemności.

Zdarzyło się witać na świecie maleństwo, idąc na pierwsze spotkanie, objuczona nową pościelą, poduszeczkami i ochraniaczami do łóżeczka i wózka. Słodkie, cukierkowe materiały i projekty dla maleństw i starszych pociech, sprawiają mi wiele frajdy. A uszycie firanki, zasłon, zazdrostek, obrusu, bieżnika, podkładek na stół czy poduszek pasujących do Twojego wnętrza to dla mnie sama przyjemność.

A może lubicie tak jak ja zapach lawendy, którą z zamiłowaniem uprawiam w swoim ukochanym ogrodzie? Chcielibyście by zapach suszonego ziela zagościł w waszej szafie, polecam lawendowe woreczki do szafy, które mogę wykonać również z indywidualną personalizacją, haftując dla Was sentencję lub imię.

Zobaczcie, co stworzyłam i ciągle tworzę dla Was i siebie, oglądając zdjęcia poniżej.
W przypadku nieodpartej chęci posiadania u siebie czegoś co uszyję piszcie lub dzwońcie.

Handmade by Anna

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!